אודות

 
עו"ד לירן פרידלנד הקימה את משרדה העצמאי ב-1988, ומאז מספקת מגוון שירותים משפטיים בתחומי המשפט הפלילי ודיני המשפחה. בבתי המשפט נחלה לאורך השנים הצלחות יוצאות דופן, עת ייצגה נאשמים וחשודים וניהלה מאות תיקי גירושין.
 

צוות שמלווה אתכם לכל אורך הדרך

 
במשרד מספר עורכי דין בעלי ידע נרחב, המטפלים בכל סוגי ההליכים המשפטיים ומייצגים לקוחות בכל בתי המשפט והערכאות: בתי דין רבניים, בתי דין צבאיים, בתי משפט לענייני משפחה, בתי משפט מחוזיים ובית המשפט העליון. לרשותכם עומדים גם יועצים חיצוניים וצוות אדמיניסטרטיבי אדיב ומיומן, שנותן מענה לכל בקשה.
 
 

קצת על עו"ד לירן פרידלנד

 
צברה יותר מ-30 שנות ניסיון במשפט פלילי ובדיני משפחה. היא בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב משנת 1987, ומשמשת כחברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז 1988. במשך שנים הייתה שותפה במשרדו של עוה"ד אמנון בן דרור.

גם היום, כשהיא מנהלת משרד משלה, עו"ד פרידלנד דואגת להעלות את הרף. היא עוברת השתלמויות מקצועיות ולוקחת חלק בכנסים ובימי עיון הרלוונטיים לתחומי עיסוקה.

עוה"ד פרידלנד הופיעה פעמים רבות בתכניות אירוח וייעוץ בטלוויזיה, ומאמריה פורסמו בכתבי עת ובאינטרנט. זה למעלה מ-10 שנים היא מנהלת טור באתר Law Info, העוסק בדיני משפחה ובגירושין, בו היא משתפת את הציבור הרחב בטיפים, במאמרים ובסקירות של פסיקות עדכניות מבית המשפט.
 
 
 
עוד פרידלנד לירן
 
 
 
 
 
לקבלת ייעוץ אישי, צרו קשר עם המשרד: 03-6091873.